MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ: 691 262 669
Feba stroje kąpielowe
» dostępna modele

Bon upominkowy na prezent od Hebe.
» Bon upominkowy na prezent od Hebe

Zobacz także:

Zapytaj o dostępność produktu.


Wypełnij formularz

Imię i Nazwisko:
 
Email:
 
W sprawie:
 
Wiadomość:

Prawidłowe dopasowanie bielizny - brafitting

Badania pokazują, że aż 80 proc. kobiet nie wie, jak prawidłowo mierzyć biust i dobierać biustonosz! Tymczasem to nie tylko kwestia wygody i estetyki. Lekarze alarmują, że niewłaściwy dobór biustonosza może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych.

TRZY ELEMENTY PRAWIDŁOWEGO DOPASOWANIA BIELIZNY
OBWÓD – jest w 80% odpowiedzialny za podtrzymanie ciężaru biustu. Musi być odpowiednio ścisły (nie mylić z ciasnym), aby utrzymać biustonosz w odpowiednim miejscu, zapewnić komfort noszenia i podtrzymania biustu.
MISECZKI – powinny być na tyle głębokie, aby idealnie okalały całe piersi, a drut przylegał do klatki piersiowej i nie nachodził oraz nie naciskał na piersi. Końcówka fiszbiny powinna celować w środek pachy.
RAMIĄCZKA – muszą być odpowiednio napięte, aby w 20% zapewnić podtrzymanie biustu. Nie powinny wpijać się w ciało.

Wiele kobiet lekceważy znaczenie bielizny, argumentując, że przecież nosimy ją pod ubraniem. Niewiele oczu ją zobaczy.  Jeśli nawet o pięknym biustonoszu wie tylko jego właścicielka, co z tego? Przecież to ona jest najważniejsza. Nawet jeśli nie widać Waszej bielizny na zewnątrz, efekty, jakie ona wywołuje na pewno będą widoczne!

Nosząc dopasowaną, atrakcyjną bieliznę nie tylko sprawiamy, że zmienia się nasza sylwetka. Zmienia się sposób mówienia, chodzenia i myślenia o sobie. Jesteśmy inaczej odbierane! Jeśli któraś kobieta ma co do tego wątpliwości, zalecamy, aby przekonała się i założyła swoją najładniejszą bieliznę (chowaną często na tzw. specjalne okazje) idąc do pracy, czy na zakupy.

Każda kobieta zasługuje na dopasowaną, atrakcyjną bieliznę każdego dnia! Każda kobieta zasługuje na to by czuć się piękną!  

 
facebook