MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ: 691 262 669
Feba stroje kąpielowe
» dostępna modele

Bon upominkowy na prezent od Hebe.
» Bon upominkowy na prezent od Hebe

Zobacz także:

Zapytaj o dostępność produktu.


Wypełnij formularz

Imię i Nazwisko:
 
Email:
 
W sprawie:
 
Wiadomość:

Bielizna modelująca Radom - zobacz kolekcje wybranej firmy
Bielizna modelująca Hanna Style -utrzymywanie właściwego mikroklimatu.

Producent bielizny, firma Hanna Style powstała w 1989 roku. Od momentu pojawienia się technologii bezszwowej inwestuje w nowoczesne metody produkcji, innowacyjne mikrowłókna, skuteczne uszlachetnienia. Podstawowym celem firmy jest dostarczanie bielizny, która sprawdzi się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak również w trakcie uprawiania turystyki i sportu.

» zobacz kolekcję

 

Bielizna modelująca Lemax - budowanie indywidualnego stylu

Lemax Lingerie Linia modelująca prezentuje modele kształtujące sylwetkę, wykorzystujące oddychające dzianiny wykonane ze szlachetnych mikro włókien z udziałem włókien elastycznych w najnowszych technologiach 3D, zachowujących funkcjonalność we wszystkich kierunkach. Technologia dzianin 3D pozwala na aktywne dopasowanie bielizny do ciała z funkcjami modelującymi z zachowaniem całodziennego komfortu.

» zobacz kolekcję

 

Bielizna modelująca Eldar - elegancka i wygodna o rozpoznawalnym stylu.

Firma Eldar jest renomowanym producentem bielizny damskiej. Bez względu jaki styl obowiązuje zawsze podoba się bielizna, w której kobieta wygląda uwodzicielsko. Firma jest przykładem, ze bielizna wyprodukowana w Polsce może mieć doskonałą jakość i formę.

» zobacz kolekcję

 
facebook